Eredményeink a 2014-2015-ös tanévben

A 2014-2015. tanévben is nagyon sok tanulót készítettünk fel a különböző iskolán kívüli versenyekre. A III. kerületi Pedagógiai Intézet kimutatása alapján a kerületben összesen 39 féle, korosztályonkénti különböző kategóriájú versenyt hirdettek meg, 1643 fő benevezett tanulóval.
A Pedagógiai Inzézet minden évben összesíti az iskolák közötti tanulmányi és művészeti versenyek eredményeit. A pedagógusok szakszerű felkészítő munkájának és tanulóink tehetségének köszönhetően ismét iskolánk diákjai érték el a kerületben a legtöbb I., II. és III. helyezést.
 
A 2014-2015. tanévben az iskolák sorrendje a megszerzett első helyezések alapján:
Az iskolák sorrendje a megszerzett 1-3. helyezés alapján:
 
 
ORSZÁGOS VERSENYEREDMÉNYEK
Országos Hermann Ottó biológiaverseny
Guller Zsófia 8.b
V. hely
 Országos Általános Iskolai Versenyen (OÁTV) német nemzetiségi nyelv
Tóth Zsófia 8.b
III. hely
Szabó Adél 8.b
IX. hely
Kovács Nikolett 8.b
X. hely
Osztovits Kinga 8.a
XI. hely
 Országos Általános Iskolai Versenyen (OÁTV) német népismeret
Henderson Aaron 8.b
III. hely
 Litterátum Országos Német tesztverseny
Osztovits Kinga 8.a
IV. hely
Kovács Nikolett 8.b
V. hely
Ambrus Zsófia 6.a
VI. hely
Noris Boris 7.b
VIII. hely
Szabó Adél 8.b
X. hely
 
Regionális versenyeredmények
 Német vers- és prózamondó verseny
Tóth Gergő 8.b
I. hely
Marsall Lilien 4.a
IV. hely
Informatika Országos Programozói verseny
Tóth Marcell 6.a VIII. hely
Simon Benedek Gábor 6.a IX. hely
FŐVÁROSI VERSENYEREDMÉNYEK
 Hermann Ottó biológiaverseny
Guller Zsófia 8.b
I. hely
 Német szavaló és kisjelenet verseny
Marsall Lilien 4.a (vers)
I. hely
4. b osztály (kisjelenet)
I. hely
6.a osztály (kisjelenet)
I. hely
Tóth Gergő 8.b (próza)
II. hely
2.a osztály (kisjelenet)
III. hely
 Környezetvédelmi és egészségnevelési csapatverseny
Simon Benedek, Tóth Lehel, Vuleta Gergely 6.a
I. hely
 Rajzverseny
Bene Bianka 6.b
I. hely
Tóth-Kiss Erzsébet 3.a
I. hely
Demeter Eszter 5.b
II. hely
Németh Zsuzsanna7.b
II. hely
 Népdaléneklési verseny
Guller Zsófia 8.b, Osztovits Kinga 8.a
Ezüst minősítés
KERÜLETI VERSENYEREDMÉNYEINK
 Német tanulmányi verseny
Murin Bianka 5.b
I. hely
Nagy Viola 6.b
I. hely
Bartha Júlia 7.a
I. hely
Tóth Zsófia 8.b
I. hely
Sulok Yahya 5.b
II. hely
Forgács Bálint 6.a
II. hely
Arany Marcell 7.b
II. hely
Szabó Adél Júlia 8.b
II. hely
Csala Regina 5.b
III. hely
Tóth Lehel 6.a
III. hely
Matlag Lívia 7.b
III. hely
Domonkos Nikolett 8.b
III. hely
 Műveltségi vetélkedő
Ódor Adrienn, Henderson Aaron, Kovács Gerzson 8.b
I. hely
 Kémia tanulmányi verseny
Merth Borbála 7.b
I. hely
 Biológia tanulmányi verseny
Matlag Lívia 7.b
I. hely
Guller Zsófia 8.b
I. hely
Tóth Zsófia 8.b
III. hely
 Teleki Pál földrajz tanulmányi verseny
Tóth Gábor 7.b
I. hely
Domonkos Nikolett 8.b
I. hely
 Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Zentai Dalma 5.a
I. hely
Megyesi Máté 7.b
III. hely
Guller Zsófia 8.b
III. hely
 Magyar nyelvtan és helyesírási verseny
Stötzer Hanna 4.c
II. hely
 Matematika tanulmányi verseny
Domonkos Nikolett 8.b
II. hely
 "Hellász:-istenek, mítoszok, mondák" történelem verseny
Duránszkay Dóra, Bihary Bálint, Osztovits Dénes 5.a
III. hely
 Vers- és prózamondó verseny
Jeges Péter 1.a (vers)
I. hely
Schmidt Antónia 3.a (próza)
I. hely
Berecz Uwe 4.c (vers)
I. hely
Trauner Ádám 4.b (próza)
I. hely
Morua Martin 1.a (próza)
II. hely
Eletto Liliana 2.a (próza)
II. hely
Hardy Anna 7.b (vers)
II. hely
 Szép magyar beszéd verseny
Berecz Uwe 4.c
II. hely
 "Csillaglesen" könyvtárhasználati tehetségkutató verseny
Osztovits Laura 3.a
I. hely
Stötzer Hanna 4.c
Gömbös Bálint 4.b
I. hely
III. hely
 "Kutató diákok" pályázat
Donáth Ádám 6.a
I. hely
Vuleta Gergely 6.a
I. hely
Balogh Lilla 6.a
II. hely
Szabó Adél 8.b
II. hely
 "Lakóhelyünk Óbuda" című napközis pályázat
4.b osztály
I. hely
1.a osztály
II. hely
2.a osztály
II. hely
3.b osztály
III. hely
4.a osztály
II. hely
 Informatikai alkalmazói tanulmányi verseny
Simon Benedek 6.a (kis komplex)
II. hely
Kojnok Lilla 5.a (grafika)
II. hely
Varga-Balázs Kristóf  7.b (prezentáció)
III. hely
 ÖKO-7 környezetvédelmi csapatverseny
Farkas Fanni, Tarjányi Dóra, Takács Alexandra, Krisztián Tamás, Trauner Ádám 4.b
I. hely
 Népdaléneklési verseny
Lászik Dorottya 5.a (Szóló kategória)
arany minősítés
Kozma Viktória 8.a (Szóló kategória)
ezüst minősítés
Guller Zsófia 8.b, Osztovits Kinga 8.a (Duó kategória)
kiemelt arany minősítés
Lászik Dorottya, Csengei Luca, Csontos Eszter, Demeter Eszter, Diriczi Zsófia, Mudra Boglárka, Murin Bianka, Papp Nóra, Szamosvári Eszter, Szalai Lívia (Nagykórus kategória)
arany minősítés
 Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
Kollár Ádám 1.b (vers)
I. hely
Haracsi Milán 2.b (próza)
I. hely
Marsall Liliana 4.a (vers)
I. hely
Ádám Dóra 4.a (próza)
I. hely
Kővári Szilárd 6.a (vers)
I. hely
Osztovits Kinga 8.a (vers)
I. hely
Tóth Gergő 8.b (próza)
I. hely
2.a osztály (kisjelenet)
I. hely
4.b osztály (kisjelenet)
I. hely
6.a osztály (kisjelenet)
I. hely
Marsall Szofi 2.a (vers)
II. hely
Gévai Dorka 2.b (próza)
II. hely
Schmidt Antónia 3.a (vers)
II. hely
Stötzer Hanna 4.c (próza)
II. hely
Vuleta Gergely 6.a (próza)
II. hely
Forgács Bálint 6.a (vers)
II. hely
Arany Marcell 7.b (vers)
II. hely
4.a osztály (kisjelenet)
II. hely
Zentai Júlia 1.a (vers)
III. hely
Eletto Liliana 2.a (próza)
III. hely
Gyulavári Vince 4.a (vers)
III. hely
Bauman Richárd 6.a (próza)
III. hely
5.b osztály (kisjelenet)
III. hely