Eredményeink a 2013/2014-es tanévben

A legkiemelkedőbb tanuló elismerésére a Pedagógiai Szolgáltató Intézet vándordíjat alapított, "A LEGEREDMÉNYESEBBNEK" elnevezéssel.
A 2013-2014. tanévben a III. kerület hat legeredményesebb tanulója közül hárman az Első Óbudai Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola diákjai közül kerültek ki (Pedagógiai Intézet adatai alapján):
                                               Vadler Júlia                      8.a osztály
                                               Osztovits Kinga                7. a osztály
                                               Nagy Viola                        5.b osztály
Ezek a diákok a Pedagógiai Intézet által szervezett 45 verseny 2538 benevezett tanulóinak legjelesebb képviselői, akik az összes versenyszám 1-3. helyezésében lettek a legeredményesebbek.
Gratulálunk tanulóinknak és az őket felkészítő pedagógusoknak.
A III. kerületi Pedagógiai Intézet minden évben összesíti a tanulmányi és művészeti versenyek eredményeit, ennek alapján a 2013-2014. tanévben iskolánk diákjai érték el a legtöbb I., II. és III. helyezést.

 

 

  /Forrás: III. kerületi Pedagógiai Intézet: A 2013-2014. tanév versenyeiről szóló beszámoló/

 

Országos versenyeredmények
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny - Kárpát-medencei döntő
Berta Zsófia 6.a V. hely
  Országos általános iskolai német nemzetiségi tanulmányi verseny
 Bezie Laetitia 8.b  II. hely
 Tóth Zsófia 7.b  III. hely
 Kovács Nikolett 7.b  X. hely
 Osztovits Kinga 7.a  XIV. hely
  Litteratum országos német tesztverseny
Berta Zsófia 6.a III. hely
 Tóth Lehel 5.a  IV. hely
Domonkos Nikolett 7.b IV. hely
Czirják László 5.a V. hely
Kovács Nikolett 7.b V. hely
Andó Lujza 5.a VI. hely
Szabó Adél 7.b VII. hely
Hégen-Szénás Henrietta 6.a VIII. hely
Henderson Aaron 7.b VIII. hely
Német vers – és prózamondó verseny
Gáspár Noémi 8.b VI. hely
Teleki Pál Földrajz- és Földtan verseny
Bezie Laetitia 8.b X. hely
Elsősegélynyújtó csapatverseny
Guller Zsófia,Szabó Adél 7.b, Gáspár Noémi 8.b IV. hely
  Regionális versenyeredmények
Német vers- és prózamondó verseny
Kálmán Valentin 4.a I. hely
Gáspár Noémi 8.b III. hely
Fővárosi versenyeredmények
Simonyi Zsigmond helyesírás verseny
Berta Zsófia 6.a I. hely
Vadler Júlia 8.a I. hely
Nagy Viola 5.b I. hely
Német vers- és prózamondó verseny
Kálmán Valentin 4.a I. hely
Gáspár Noémi 8.b II. hely
Das Baby in der Mitte (kisjelenet) 3.c I. hely
Rotkäppchen mal anders (kisjelenet) 8. I. hely
Schneewittchen (kisjelenet) 6.b I. hely
Teleki Pál Földrajz- és Földtan Verseny
Bezie Laetitia 8.b II. hely
Domonkos Nikolett 7.b VI. hely
Kaán Károly természetismeret verseny
Nagy Viola 5.b VII. hely
Hermann Ottó biológiaverseny
Guller Zsófia 7.b IX. hely
Rajz, művészettörténet verseny
Veres Antónia 1.a I. hely
Fővárosi környezetvédelmi verseny
Németh Emese,  Gockler Tamara, Weiszkopf Balázs 8.a III. hely
 Kerületi versenyeredmények
„Kutató diákok” pályázat
Osztovits Pál 6.b I. hely
Gévai Sára 7.a I. hely
Vadler Júlia 8.a II. hely
Guller Zsófia 7.b III. hely
Varga-Balázs Kristóf 6.b III. hely
Kuna Márton 5.a III. hely
Magyar nyelvtan és helyesírás verseny
Stötzer Hanna 3.c I. hely
Matematika 6-8. évfolyam
Vadler Júlia 8.a I. hely
Wolff Vilmos 8.a IV. hely
Szent László történelmi vetélkedő
Matlag Luca, Osztovits Pál, Megyesi Máté 6.b III. hely
„1913-14 Az utolsó béke évek Európában” történelem verseny
Tóth Zsófia, Szabó Adél, Henderson Aaron 7.b III. hely
Pannónia fővárosa Aquincum c. történelem verseny
Gyulavári Sára, Nagy Viola, Pethő Bálint 5.b I. hely
Vers-és prózamondó verseny
Hégen-Szénás Henrietta 6.a I. hely
Kálmán Valentin 4.a II. hely
Gáspár Noémi 8.b II. hely
Stötzer Hanna 3.c III. hely
Kelemen Anna 4.a III. hely
Osztovits Kinga 7.a IV. hely
Juhász Tamás Donát 1.b IV. hely
Német tanulmányi verseny
Nagy Viola 5.b I. hely
Gombkötő Marcell 6.a I. hely
Henderson Aaron 7.b I. hely
Forgács Bálint 5.a II. hely
Noris Boris 6.b II. hely
Bezie Laetitia 8.b II. hely
Bauman Richárd 5.a III. hely
Kovács Nikolett 7.b III. hely
Sipos Gabriella 5.b IV. hely
Tóth Lehel 5.a IV. hely
Berta Zsófia 6.a IV. hely
Tóth Zsófia 7.b IV. hely
Műveltségi verseny
Ódor Adrienn, Henderson Aaron, Kovács Gerzson 7.b I. hely
Rajz, művészettörténet verseny
Veres Antónia 1.a I. hely
Gönczi Bori 2.a IV. hely
Vuleta Panna 3.c IV. hely
Teleki Pál Földrajz- és Földtan Verseny
Domonkos Nikolett 7.b II. hely
Bezie Laetitia 8.b II. hely
Kaán Károly természetismeret verseny
Nagy Viola 5.b III. hely
Matlag Lívia 6.b IV. hely
Hermann Ottó biológiaverseny
Guller Zsófia 7.b II. hely
Bezie Laetitia 8.b II. hely
Gáspár Noémi 8.b III. hely
Bölcs bagoly csapatverseny
Bihary Benedek 4.a III. hely
Kerek Zalán 4.a III. hely
Vadler Vilmos 4.a III. hely
Kerékjártó Máté 4.a III. hely
Informatika alkalmazói
Vadler Júlia 8.a III. hely
Simon Benedek 5.a III. hely
Életvitel verseny
Szabó Adél 7.b III. hely
Guller Zsófia 7.b III. hely
Kovács Nikoletta 7.b III. hely
Iskolabüfé verseny
Lászik Mihály 6.a I. hely
Vudi Vilmos 6.a I. hely
Győri Fortunátó 6.a I. hely
Mitsányi Zénó 6.a I. hely
Gombkötő Marcell 6.a I. hely
Adlovits Kinga 6.a III. hely
Tarsoly Blanka 6.a III. hely
Mészáros Miklós 6.a III. hely
Mitsányi Zénó 6.a III. hely
Gombkötő Marcell 6.a III. hely
Budai Területi Csecsemőgondozási verseny
Bartha Júlia 6.a III. hely
Tarsoly Blanka 6.a III. hely
Szénási Krisztina 6.a III. hely
„Ébredő természet” fotópályázat
Pál Adrienn 7.a III. hely
Matlag Luca 6.b IV. hely
Ének - Richard Wagner 200. születésnapjának alkalmából - plakát verseny
Murin Dóra, Pálinkó Klaudia, Keresztes Annamária 7.b II. hely
„Állatok a természetben” pályázat napköziseknek
2. b napközis csoport I. hely
3. b napközis csoport II. hely
1. b napközis csoport III. hely
2. a napközis csoport III. hely
Tudomány napja alkalmából szervezett Hungarikum csapatverseny
Bartos Laura, Gömbös Bálint, Trauner Ádám 3.b II. hely
Népdaléneklési verseny
Csengei Dóra, Domonkos Nikolett, Guller Zsófia, Varga Alexandra, Keresztes Annamária, Jakus Mirtill, Gévai Sára, Jánosa Réka,
Kozma Viktória, Osztovits Kinga 7.b
                       Arany         
Gyulavári Sára, S. Nagy Anna 5.b Arany
Osztovits Pál 6.b Arany
Osztovits Kinga Mária 7.a Arany
Kojnok Lilla 4.a Bronz
Német vers- és prózamondó, ill. kisjelenet verseny
Nébald Franciska 2.b I. hely
Czirják Attila 2.b I. hely
Kálmán Valentin 4.a I. hely
Vuleta Gergely 5.a I. hely
Forgács Bálint 5.a I. hely
Ódor Adrienn 7.b I. hely
Gáspár Noémi 8.b I. hely
Die kleine Raupe Nimmersatt 2.b I. hely
Das Baby in der Mitte 3.c I. hely
Schneewittchen 6.b I. hely
Rotkäppchen mal anders 8 I. hely
Osztovits Laura 2.a II. hely
Ormai Norman 3.a II. hely
Arany Balázs 4.b II. hely
Bauman Richárd 5.a II. hely
Kővári Szilárd 5.b II. hely
Osztovits Kinga 7.a II. hely
Tóth Gergő 7.b II. hely
Auf dem Markt 2.a II. hely
Kasperle 3.a II. hely
Frühlingswasser 5.a II. hely
Hausarbeiten 7.a II. hely
Eletto Liliana Stella 1.a III. hely
Schmidt Antónia 2.a III. hely
Bende Florentin 3.c III. hely
Osztovits Dénes 4.a III. hely
Bezie Ines 5.b III. hely
Arany Marcell 6.b III. hely
Henderson Aaron 7.b III. hely
Szenen aus dem Leben 5.b III. hely
Seife kaufen 7.b III. hely
Krisztián Tamás3.b IV. hely
Kleinhappel Réka 5.a IV. hely
Jakubicska Jázmin 6.b IV. hely
Tóth-Kiss Petra 8.a IV. hely
Ugróczky Nóra 8.b IV. hely
Schulszene 6.a IV. hely