Eredményeink a 2012/2013-as tanévben

A legkiemelkedőbb tanuló elismerésére a Pedagógiai Szolgáltató Intézet vándordíjat alapított, "A LEGEREDMÉNYESEBBNEK" elnevezéssel. Ezt a vándordíjat a 2012-2013. tanévben (is) iskolánk tanulója Vadler Júlia, 7.a osztályos tanuló kapta.

 A III. kerület hat legeredményesebb tanulója közül négyen az Első Óbudai Általános Iskola tanulói (PSZI adatai alapján).

 Ezek a diákok a Pedagógiai Szolgáltató által szervezett 46 verseny 2500 benevezett tanulóinak legjelesebb képviselői, akik az összes versenyszám 1-6. helyezésében lettek a legeredményesebbek.

 Helyezések:
I.                  Vadler Júlia                     7. évfolyam
II.
III.               Tóth Kiss Petra                 7. évfolyam
IV.
V.                 Keresztes Ádám Endre     8. évfolyam
VI.               Banczik Zoltán Ádám       8. évfolyam

Gratulálunk tanulóinknak és az őket felkészítő pedagógusoknak!
A III. kerületi Pedagógiai Szolgáltató Intézet minden évben összesíti az iskolák közötti tanulmányi és művészeti versenyek eredményeit. Ennek alapján a 2012-2013. tanévben is iskolánk tanulói érték el a legtöbb I. helyezést.

 

 

 Országos versenyeredmények  

OÁTV Német nemzetiségi tanulmányi verseny
Banczik Zoltán 8.b
III. hely
Bezie Laetitia 7.b
V. hely
Német vers- és prózamondó verseny
Tóth Gergő Ádám 6.b III. hely
Kálmán Valentin 3.a
IV. hely
Hajós Alfréd német vers- és prózamondó verseny
Osztovits Kinga 6.a (vers)
I. hely
Kemény Dorottya 8.b (vers)
I. hely
Szászik Norward 7.a (próza)
Különdíj
Litterátum német tesztverseny
Kálmán Violetta 5.a
I. hely
Berta Zsófia 5.a
VII. hely
Tóth Zsófia 6.b
I. hely
Kovács Nikolett 6.b
III. hely
Henderson Aaron 6.b
III. hely
Tóth Gergő 6.b
VI. hely
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny
Vadler Júlia 7.a
VII. hely
Tanítók Egyesülete VII. Országos Prózamondó Verseny
Stötzer Hanna 2.c
I. hely
Elsősegélynyújtó csapatverseny
Guller Zsófia, Szabó Adél 6.b
Gáspár Noémi 7.b
VI. hely

 

Regionális versenyeredmények

Német vers- és prózamondó verseny
Kálmán Valentin 3.a I. hely
Tóth Gergő 6.b I. hely
Stötzer Hanna 2.c
II. hely

 

Fővárosi versenyeredmények

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Vadler Júlia 7.a
I. hely
Keresztes Ádám 8.b
I. hely
Berta Zsófia 5.a
III. hely
"Mi micsoda?" ismeretterjesztő csapatverseny
Gyulavári Sára, Sipos Gabriella,
Mészáros Sára, S. Nagy Anna 4.b
I. hely

 

Kerületi versenyeredmények

Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
vers kategória
Marsall Lilien 2.a
I. hely
Gombkötő Marcell 5.a I. hely
Vadler Júlia 7.a I. hely
Kővári Szilárd 4.b II. hely
Ódor Adrienn 6.b II. hely
Kemény Dorottya 8.b II. hely
Bencsik Zsófia 4.a III. hely
Tóth Zsófia 6.b III. hely
Molnár Boglárka 2.a IV. hely
Tarsoly Flóra 4.a IV. hely
Farsang Péter 6.b IV. hely
Ambrus Dóra 8.b IV. hely
próza kategória
Stötzer Hanna 2.c
I. hely
Kálmán Valentin 3.a
I. hely
Tóth Gergő 6.b
I. hely
Forgács Bálint 4.a
II. hely
Hégen-Szénás Henrietta 5.a
II. hely
Tóth-Kiss Petra 7.a
II. hely
Henderson Aaron 6.b III. hely
Forgács Milán 7.a
III. hely
Ormai Norman 2.a
IV. hely
Kálmán Violetta 5.a
IV. hely
kisjelenet kategória
Heinzelmännchen 2.b
I.hely
Des Kaisers neue Kleider 4.b
I. hely
Mit jedem redest du anders 6.b I. hely
Kanal Panorama 8.
I. hely
Aschenputtel 2.a
II. hely
Liebe kleine Krumelus 3.b
II. hely
Große dürfen alles 5.b
II. hely
Das ideale Haustier 7.
II. hely
Das lebende Denkmal 5.a
III. hely
Die Gaststätte zum Lindenhof 6.a
IV. hely
Német tanulmányi verseny
Gombkötő Marcell 5.a
I. hely
Remmers Lara 6.a
I. hely
Vadler Júlia 7.a
I. hely
Banczik Zoltán 8.b
I. hely
Kálmán Violetta 5.a
II. hely
Domonkos Nikolett 6.b
II. hely
Keresztes Ádám 8.b
II. hely
Matlag Lívia Luca 5.b
III. hely
Guller Zsófia 6.b
III. hely
Bezie Laetitia 7.b
III. hely
Léb Domokos 8.a
III. hely
Noris Boris 5.b
IV. hely
Tóth Zsófia 6.b
IV. hely
Tóth-Kiss Petra 7.a
IV. hely
Kovács Gergő 8.b
IV. hely
Népdaléneklési verseny
Wesselényi Farkas 5.a
Arany minősítés
Nagyegyüttes: Csengei Dóra, Domonkos Nikolett, Guller Zsófia, Jánosa Réka, Keresztes Annamária, Pál Adrienn, Osztovits Kinga, Remmers Lara, Siemelink Rozalin, Varga Alexandra 6.a-b Ezüst minősítés
Duó: Osztovits Kinga, Remmers Lara 6.a Ezüst minősítés
Matematika verseny
Banczik Zoltán 8.b
I. hely
Wolff Vilmos 7.a I. hely
Keresztes Ádám 8.b III. hely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Berta Zsófia 5.a I. hely
Vadler Júlia 7.a I. hely
Keresztes Ádám 8.b I. hely
Guller Zsófia 6.b IV. hely
Bod Péter könyvtárhasználati verseny
Bezie Ines 4.b
III. hely
Vadler Júlia 7.a III. hely
Vers- és prózamondó verseny
Stötzer Hanna 2.c
I. hely
Prokópiusz Gergely 3.b
I. hely
Maurer Christoph 4.a
III. hely
Osztovits Kinga 6.a
III. hely
Tóth-Kiss Petra 7.a
III. hely
Osztovist Laura 1.a
IV. hely
Szép magyar beszéd
Maurer Christoph 4.a
II. hely
Kovács Gergő 8.b
II. hely
Bolyai matematika csapatverseny
Banczik Zoltán, Jávor Bálint, Kovács Gergő,
Keresztes Ádám 8.b
II. hely
Szomolányi Krisztina, Osztovits Kinga,
Parádi Gergely, Pálvölgyi Domonkos 6.a
V. hely
Matematika pályázat
Vadler Júlia, Tóth-Kiss Petra 7.a
I. hely
Teleki Pál földrajzverseny
Meizner Krisztián 7.a
I. hely
Fizikaverseny
Wolff Vilmos 7.a
II. hely
Szent László történelmi csapatverseny
Szomolányi Krisztina, Domonkos Nikolett,
Kovács Gerzson 6.a-b
II. hely
Műveltségi verseny
Banczik Zoltán, Jávor Bálint, Keresztes Ádám 8.b
I. hely
Bölcs Bagoly csapatverseny
Ambrus Zsófia, Kleinhappel Réka,
Felfalusi Bence, Maurer Christoph 4.a
II. hely
Bezie Ines, Nagy Viola,
Gyulai Koppány, Pethő Bálint 4.b
III. hely
Hermann Ottó biológiaverseny
Gáspár Noémi 7.b
IV. hely
Kaán Károly természetismeret verseny
Matlag Lívia Luca 5.b
III. hely
Megyesi Máté 5.b
IV. hely
Informatika alkalmazói tanulmányi verseny
Vadler Júlia 7.a
I. hely
Pálvölgyi Domonkos 6.a
I. hely
Márkus András 6.a
III. hely
Felföldi Nóra 6.a
IV. hely
Kutató diákok pályázat
Keresztes Ádám 8.b
II. hely
Sulok Omár 6.a
III. hely
Jávor Bálint 8.b
IV. hely
Rajzverseny
Bakai Diána 2.a
II. hely
"1848-49-es szabadságharc győztes csatái" történelem verseny
Bartos Virág, Tóth-Kiss petra, Vadler Júlia 7.a II. hely
"Az ókor nagy csatái" történelem verseny
Matlag Luca, Osztovits Pál 5.b
Polencsik Gergely 5.a
I. hely
Csillaghegyi kupa
Banczik Zoltán 8.b I. hely
Nyelvtanverseny
Maurer Christoph 4.a
IV. hely