Eredményeink a 2011/2012-es tanévben

A legkiemelkedőbb tanuló elismerésre a Pedagógiai Szolgáltató Intézet vándordíjat alapított, "A LEGEREDMÉNYESEBBNEK" elnevezéssel. Ezt a vándordíjat a 2011-2012. tanévben iskolánk tanulója Banczik Zoltán (7.b osztály) kapta.

A III. kerület hat legeredményesebb tanulója közül öten az Első Óbudai Általános Iskola tanulói (PSZI adatai alapján).

A 2011-2012-es tanévben az alábbi tanulók szerepeltek a legsikeresebben a kerületi versenyeken:

     1.    Banczik Zoltán                 7.b
     2.    Gyarmati Fanni                 8. osztály
            Osztovits Kinga Mária     5.a osztály
     3.
     4.    Vadler Emma                    4.b osztály
     5.    Vadler Júlia                       6.a osztály
     6.

Gratulálunk tanulóinknak és az őket felkészítő pedagógusoknak.

A 2011/2012-es tanévben tanulóink kitartó szorgalmának, valamint a pedagógusok felkészítő munkájának köszönhetően diákjaink kimagasló eredményeket értek el a különböző tanulmányi és művészeti versenyeken. A III. kerületi Pedagógiai Szolgáltató Intézet minden évben összesíti az iskolák közötti tanulmányi és művészeti versenyek eredményeit. Ennek alapján ebben a tanévben is iskolánk tanulói érték el a legtöbb I. helyezést, s szintén elsők lettünk a versenyeredmények összesítésében is (I-VI. helyezés).

 

 


Országos versenyeredmények 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Kárpát-medencei döntő
Keresztes Ádám 7.b V. hely
Vadler Júlia 6.a IX. hely
Litterátum országos német tesztverseny
5. évfolyam
Remmers Lara 5.a I. hely
Tóth Zsófia Anna 5.b II. hely
Tóth Gergő Ádám 5.b V. hely
Henderson Aaron Joshua 5.b VII. hely
6. évfolyam
John Tamás 6.b V. hely
Német tanulmányi verseny
Sántha Izabella 8. IV. hely
Gyarmati Fanni 8. V. hely
Banczik Zoltán 7.b VII. hely
Népismeret verseny
Wisinger Flóra 8. X. hely
Gyarmati Fanni 8. XV. hely
Német vers- és prózamondó verseny
Kálmán Valentin 2.a III. hely
Gombkötő Marcell 4.a IX. hely
Tóth Gergő 5.b X. hely

 

Regionális versenyeredmények

Német vers- és prózamondó verseny
próza kategória
Kálmán Valentin 2.a I. hely
Tóth Gergő 5.b I. hely
vers kategória
Gombkötő Marcell 4.a VIII. hely

 

Fővárosi versenyeredmények

Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
vers kategória
Kálmán Valentin 2.a
I. hely
Gombkötő Marcell 4.a I. hely
Kemény Dorottya 7.b III. hely
próza kategória
Siklós Csenge 7.b II. hely
Tóth Gergő Ádám 5.b II. hely
kisjelenet kategória
Der neue Freund 3.a I. hely
Wir sind im Fahrstuhl 5.b I. hely
Rotkäppchen 2.b II. hely
Népdaléneklési verseny
Osztovits Kinga 5.a
Remmers Lara 5.a
Arany minősítés
Zrínyi Ilona matematikaverseny
John Tamás 6.b I. hely
Budai Területi Csecsemő Verseny
Szászik Norward 6.a
Kálmán Attila 6.a
Gockler Tamara 6.a
Németh Emese 6.a
II. hely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Vadler Júlia 6.a I. hely
Keresztes Ádám 7.b I. hely
Wisinger Flóra 8. IV. hely
Bod Péter könyvtárhasználati verseny
Vadler Júlia 6.a IV. hely

 

Kerületi versenyeredmények

Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
vers kategória
Kálmán Valentin 2.a I. hely
Gombkötő Marcell 4.a I. hely
Osztovits Kinga 5.a I. hely
Papp Nóra 2.a II. hely
Papp Eszter 4.a II. hely
Kővári Szilárd 3.b II. hely
Parádi Gergely 5.a II. hely
Kemény Dorottya 7.b II. hely
Kovács Gedeon 3.b III. hely
Domonkos Attila 2.a IV. hely
Tóth Lehel 3.a IV. hely
Tóth Zsófia 5.b IV. hely
Ambrus Dóra 7.b IV. hely
próza kategória
Kálmán Violetta 4.a I. hely
Tóth Gergő Ádám 5.b I. hely
Siklós Csenge 7.b I. hely
Bihary Bálint Ambrus 2.a III. hely
Maurer Christoph 3.a III. hely
Remmers Lara 5.a III. hely
Osztovits Pál József 4.b IV. hely
kisjelenet kategória
Der neue Freund 3.a I. hely
Wir sind im Fahrstuhl… 5.b I. hely
Rotkäppchen 2.b I. hely
Frau Holle 2.a II. hely
Péter sammelt Zeit 4.b II. hely
Aladdin 6.a II. hely
Die Rache der Zahlen 6.b III. hely
Ich verlange … 8. III. hely
Der verschwundene Prinz 7.a-b IV. hely
Kazinczy szépkiejtési verseny
Vadler Emma 4.b II. hely
Gyarmati Fanni 8. II. hely
Kovács Fruzsina 6.a IV. hely
Bölcs Bagoly csapatverseny
Vadler Emma 4.b
Murin Bence 4.b
Megyesi Máté 4.b
Osztovits Pál 4.b
III. hely
Bod Péter Könyvtárhasználati verseny
Bezie Inez 3.b I. hely
Vadler Emma 4.b I. hely
Népdaléneklési verseny
Osztovits Kinga 5.a
Remmers Lara 5.a
Kiemelt I.
Farsang Péter 5.b I. hely
Siklós Csenge 7.b Kiemelt I.
Angol vers- és prózamondó verseny
Henderson Aaron Joshua 5.b III. hely
Informatika alkalmazói verseny
Vadler Júlia 6.a I. hely
Bálint Bence 6.a I. hely
Bori István 7.a III. hely
Teleki Pál Földrajz és Földtan verseny
Léb Domonkos 7.a II. hely
Rajzverseny
László Anna Luca 1.a I. hely
Gyulavári Sára 3.b II. hely
Rajnai Janka 6.a II. hely
Technikaverseny
Banczik Zoltán   7.b
Jávor Bálint 7.b
Keresztes Ádám 7.b
II. hely
Magyar nyelv
Maurer Christoph 3.a I. hely
Vadler Emma 4.b II. hely
Tüske Anna 3.b III. hely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Vadler Júlia 6.a I. hely
Wisinger Flóra 8. I. hely
Keresztes Ádám 7.b I. hely
Domonkos Nikolett 5.b IV. hely
Vers- és prózamondó verseny
Krisztián Tamás 1.b I. hely
Arany Balázs 2.b I. hely
Hégen-Szénás Henrietta 4.a I. hely
Gombkötő Marcell 4.a I. hely
Osztovits Kinga 5.a I. hely
Berta Míra 1.a II. hely
LOGO informatika verseny
Berta Zsófia 4.a II. hely
Túl az üveghegyen... című pályázat
1.c
3.a
3.b
7.b
Arany minősítés
4.a Kiemelt arany minősítés
1.b
4.b
6.
Ezüst minősítés
Matematika verseny
Banczik Zoltán 7.b I. hely
Keresztes Ádám 7.b
II. hely
 Német tanulmányi verseny
Osztovits Kinga 5.a I. hely
Bezie Laetitia 6.b I. hely
Banczik Zoltán 7.b I. hely
Gyarmati Fanni 8. I. hely
Remmers Lara 5.a II. hely
Aradi Dominik 6.b II. hely
Keresztes Ádám 7.b II. hely
Wisinger Flóra 8. II. hely
 Parádi Gergely 5.a III. hely
 John Tamás 6.b III. hely
Pallag Mercédesz 7.a III. hely
 Sántha Izabella 8. III. hely
 Tóth Zsófia 5.b IV. hely
 Kovács Fruzsina 6.a
IV. hely
Léb Domokos 7.a
IV. hely
Gombkötő Tamás 8.
IV. hely
Évszázados lengyel-magyar kapcsolatok című történelemverseny
Gyarmati Fanni, Kozma Renáta, Gehl Viktória 8.
Banczik Zoltán, Jávor Bálint 7.b
II. hely
Szent László komplex történelemverseny
Tóth-Kiss Petra 6.a
Bálint Bence Dániel 6.a
Kökény András 6.a
II. hely
"Rólad szól..." című levelezőverseny
Szentágotai Lili 6.b I. hely
Vadler Júlia 6.a II. hely
Csillaghegy Kupa - matematikaverseny
Domonkos Nikolett 5.b I. hely
John Tamás Miklós 6.b I. hely
Banczik Zoltán 7.b II. hely
"Mi micsoda" című levelezőverseny
Nagy Viola, Sipos Gabriella 3.b
Osztovits Pál, Merth Borbála 4.b
II. hely
S. Nagy Anna, Gyulai Koppány 3.b
Győri Fortunátó, Szilágyi Áron 4.a
IV. hely
Fizikaverseny
Banczik Zoltán 7.b III. hely
Kaán Károly természetismereti verseny
Sulok Omár 5.a III. hely
"Iskolabüfé" csapatverseny
Tóth-Kiss Petra 6.a
Kovács Fruzsina 6.a
Németh Emese 6.a
Gockler Tamara 6.a
Szászik Norward 6.a
Kálmán Attila 6.a
I. hely
Életvitel verseny
Gehl Viktória 8.
Gyarmati Fanni 8.
Rada Lívia 8.
II. hely
Nagy László vers- és prózamondó verseny
John Tamás 6.b (próza) I. hely