Pedagógusok

Iskolánkban tanító pedagógusok

Név Munkakör, tantárgy
Fetterné Szőnyi Éva igazgató, történelem
Karsay-Bagota Orsolya
igazgatóhelyettes, kémia
Kollárné Mázsi Krisztina igazgatóhelyettes, német nyelv
Baán-Misz Zsóka könyvtárostanár
Balla Adrienn
3.b osztálytanító, német nyelv
Bertalan Tünde testnevelés
Bris Ágnes 7.c osztályfőnök, német nyelv, földrajz
Bognár Bernadett
4.a napközi otthon, rajz, technika
Both-Valuska Mónika 3.b napközi otthon, testnevelés
Csomó Annamária 2.a napközi otthon, német nyelv
Dénes Tünde 8.a osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, etika
Fehér-Oláh Noémi 7.b osztályfőnök
informatika, magyar nyelv és irodalom
Filó Tamás 8.b  osztályfőnök, testnevelés
Föedl Nóra 7.a osztályfőnök, német nyelv
Dr. Gullerné Huszti Edit ének-zene
Dr. Havassyné Csontos Katalin 5.b osztályfőnök, német nyelv, történelem
Heinemann Csilla német nyelv, népismeret
Herberth Pál testnevelés
Jánki Judit 1.b napközi otthon
Kalmárné Vörös Zsuzsanna 4.a osztálytanító, matematika
Karosiné Budaházi Beáta
3.a napközi otthon
Kiss Nóra iskolapszichológus
Kiss Zsófia 6.b osztályfőnök, német nyelv, népismeret
Krajnc Lászlóné 4.b osztálytanító, testnevelés
Krajnc László informatika
Kocsis Márta német nyelv
Koródi Csilla 1.b osztálytanító, német nyelv
Kovács-Scheffer Zsuzsanna német nyelv, népismeret
Kubinyiné Pogány Rita 2.b osztálytanító, matematika
Ladomérszkyné Németh Krisztina német nyelv, német népismeret
Lázárné Pócza Ágnes 6.a osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom
Légrádi Judit Fruzsina angol nyelv, történelem
Márkus Melinda 2.b napközi otthon
Molnár Márk 3.a osztálytanító, német nyelv
Molnár Anita 2.a osztálytanító
Molnár Erzsébet
5.b tanulószoba, magyar nyelv és irodalom
Nagy Róza matematika
Nagyné Török Márta 1a osztálytanító, matematika
Rosta Beáta német nyelv, ének zene
Sallay Niké 1.a napközi otthon, ének-zene
Sóskuti Edit 4.b napközi otthon, néptánc
Szabóné Varga Erzsébet matematika, fizika
Szaplonczay Gabriella technika, természetismeret
Szepesvári Jana 6.a tanulószoba, történelem
Szilágyi-Katona Tímea fejlesztőpedagógus, testnevelés
Tóth Márta rajz
Tudjáné Sótér Éva 5.a osztályfőnök, testnevelés, biológia, természetismeret
Urbán Julianna német nyelv, történelem