Eredményeink a 2015/2016-os tanévben

A legkiemelkedőbb tanuló elismerésére 2010-ben a Pedagógiai Szolgáltató Intézet vándordíjat alapított, a „LEGEREDMÉNYESEBBNEK" elnevezéssel. Ezt a vándordíjat a 2014-től a Budapest III. Tankerület igazgatója adja át.
A 2015-2016. tanévben ismét iskolánk tanulója, Tóth Gábor 8.b osztályos tanuló nyerte el a kitüntető címet.
A III. kerület hat legeredményesebb tanulója közül hárman az Első Óbudai Általános Iskola tanulói. Ezek a diákok a Tankerület által szervezett 41 verseny 2054 benevezett tanulóinak legjelesebb képviselői, akik az összes versenyszám 1- 6. helyezésében lettek a legeredményesebbek.
A 2105/2016. tanév legeredményesebb tanulói a III. kerületben:

1. Tóth Gábor 8.b
2.  
3. Bezie Ines 7.b
4.  
5. Matlag Lívia Luca 8.b
6.  

A 2015-2016-os tanévben az intézmény kimagasló tehetséggondozó tevékenységének köszönhetően tanulóink idén is sikeresen szerepeltek a kerületi, fővárosi, megyei és országos szintű versenyeken.
A Budapest III. Tankerület kimutatása alapján, a kerületben összesen 41 féle, korosztályonként különböző kategóriájú versenyt hirdettek meg.
A pedagógusok szakszerű felkészítő munkájának és tanulóink tehetségének köszönhetően ismét iskolánk diákjai érték el a III. kerületben a legtöbb I., II. és III. helyezést.

 

 

A 2015/2016-os tanév iskolán kívüli (kerületi, budapesti, országos) versenyek eredményei


Országos versenyeredmények

Hajós Alfréd Országos Német Szavalóverseny
Forgács Bálint 7.a
I. hely
Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁTV) német nyelvből
Noris Boris 8.b
I. hely
Arany Marcell 8.b
IV. hely
Felfalusi Bence 7.a
V. hely
Pellady Dana 8.a
VI. hely
Bezie Ines 7.b
X. hely

Felkészítő tanárok: Vogel Norbert, dr. Havassyné Csontos Katalin, Scheffer Zsuzsa, Kiss Zsófia
 

Megyei szintű versenyeredmények

Zrínyi Ilona matematikaverseny
Péntek Domonkos 4.b
I. hely
Litterátum német tesztverseny
5. évfolyam
Ormai Norman 5.a
I. hely
Kerkuska Máté 5.c
II. hely
Gömbös Bálint 5.b
III. hely
Marsall Lilien Zoé 5.a
IV. hely
Suszter Petra 5.a
V. hely
Zsámbokréty Zsófia 5.a
V. hely
6. évfolyam
Kelemen Anna 6.a
I. hely
Vadler Vilmos 6.a
II. hely
Matuszka Fanni 6.a
III. hely
Narozsny István 6.a
IV. hely
Csontos Eszter 6.b
V. hely
7. évfolyam
Ambrus Zsófia 7.a
I. hely
Csiszár Csenge 7.a
II. hely
Kleinhappel Réka 7.a
III. hely
Mezővári Magor 7.b
IV. hely

 

Fővárosi versenyeredmények

Német szavaló és kisjelenet verseny
Hardy Anna 8.b
II. hely
Marsall Lilien Zoé 5.a
III. hely
"Deutschland sucht den Superwolf" 5.b osztály
II. hely
"Rotkäppchen mal anders" 7.a osztály
II. hely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Zentai Dalma Dorottya 6.a
IV. hely
Takács Alexa 7.a
VI. hely
Hermann Ottó biológiaverseny
Matlag Lívia Luca 8.b
VII. hely
Technika, közlekedési verseny
Murin Bence 8.b
V. hely
Népdaléneklési verseny
Lászik Dorottya Ágnes 6.a
Ezüst fokozat
Vers- és prózamondó verseny
Hardy Anna 8.b
IX. hely

 

Kerületi versenyeredmények

Kutató diákok pályázat
Bakai Diána 5.a
I. hely
Mezővári Magor 7.b
I. hely
Keresztesi Gábor Benedek 7.b
I. hely
Tóth Kristóf Sebestyén 8.a
I. hely
Bezie Ines 7.b
II. hely
Varga-Balázs Kristóf 8.b
II. hely
Megyesi Máté 8.b
III. hely
Bodor László 6.a
IV. hely
Német nyelvi verseny
5. évfolyam
Ormai Norman Máté 5.a
I. hely
Zsámbokréty Zsófia 5.a
II. hely
Bukovics Bianka Nóra 5.c
III. hely
Márkus Ágnes Renáta 5.a
IV. hely
6. évfolyam
Csontos Eszter Mária 6.b
I. hely
Csala Regina 6.b
II. hely
Vadler Vilmos 6.a
III. hely
Perl Anikó Olga 6.a
IV. hely
7. évfolyam
Felfalusi Bence 7.a
I. hely
Ambrus Zsófia 7.a
II. hely
Bezie Ines 7.b
III. hely
Csiszár Csenge 7.a
IV. hely
8. évfolyam
Arany Marcell 8.b
I. hely
Matematika verseny
Papp Nóra Elvira 6.b
II. hely
Felfalusi Bence 7.a
II. hely
Biológia verseny
Matlag Lívia Luca 8.b
I. hely
Szép Magyar Beszéd
Tóth Gábor Nándor 8.b
II. hely
Fizika verseny
Matlag Lívia Luca 8.b
I. hely
Varga-Balázs Kristóf 8.b
IV. hely
Teleki Pál Földrajz és földtan verseny
Tóth Gábor Nándor 8.b
I. hely
Bod Péter Könyvtárhasználati verseny
Gömbös Bálint 5.b
I. hely
Bezie Ines 7.b
I. hely
Helyesírás verseny
Zentai Dalma Dorottya 6.a
I. hely
Takács Alexa 7.a
I. hely
Márkus Ágnes Renáta 5.a
II. hely
Vers- és prózamondó verseny
Hardy Anna 8.b
I. hely
Zilahy Aliz 1.a
II. hely
Osztovits Laura Anna 4.a
II. hely
Arany Marcell 8.b
II. hely
Schmidt Antónia Margit 4.a
IV. hely
Prokópius Gergely Ferenc 6.b
IV. hely
Népdaléneklési verseny
Lászik Dorottya Ágnes 6.a
Kiemelt Arany
Schmidt Antónia Margit 4.a
Ezüst
Koncz Fanni 5.c
Ezüst
Molnár Anna 5.c
Ezüst
Oláh Zsófia 5.c
Ezüst
Hámori Boldizsár Raul 5.c
Ezüst
Kerkuska Máté Gábor 5.c
Ezüst
Potykievic Áron 5.c
Ezüst
Csizmadia Dávid 5.c
Ezüst
Ádám Dóra Tamara 5.a
Ezüst
2016-os Olimpia - napközis pályázat
2.a osztály
III. hely
3.b osztály
III. hely
FIAT kiskomplex informatika verseny
Pozderka Máté 5.a
III. hely
Nyelvünk titkai verseny
Csengei Sára 6.a
IV. hely
Német Versmondó verseny
1-2. évfolyam
Osztovits Márton 2.a
II. hely
Ercin Tabita 1.a
III. hely
Gyarmati Csenge 1.b
IV. hely
3-4. évfolyam
Marsall Szofi Míra 3.a
I. hely
Részegh Adél 3.a
II. hely
5-6. évfolyam
Marsall Lilien Zoé 5.a
I. hely
Ádám Dóra Tamara 5.a
II. hely
Gyulavári Vince Manó 5.a
IV. hely
7-8. évfolyam
Hardy Anna 8.b
I. hely
Czirják László Gergely 7.a
II. hely
Donáth Ádám 7.a
IV. hely
Német kisjelenet verseny
1-2. évfolyam
"Schneewittchen" 2.a osztály I. hely
3-4. évfolyam
"Der neue Freund" 3.b osztály
I. hely
"Heinzelmännchen" 3.a osztály
II. hely
5-6. évfolyam
"Deutschland sucht den Superwolf" 5.b osztály
I. hely
"Schneewittchen" 5.c osztály
II. hely
7-8. évfolyam
"Rotkäppchen mal anders" 7.a osztály
I. hely
"Bei Lepsény war sie noch da" 8.b osztály
III. hely
Német Prózamondó verseny
1-2. évfolyam
Gódor Gellért Ágost 2.a
II. hely
Siklós-Szondi Réka Emese 2.b
III. hely
Bauer Nimród Sebestyén 2.b
IV. hely
3-4. évfolyam
Schmidt Antónia Margit 4.a
I. hely
Osztovits Laura Anna 4.a
II. hely
Bettesch Helga Adél 4.a
IV. hely
5-6. évfolyam
Berta Míra 5.a
II. hely
Bende Florentin 5.c
III. hely
Csizmadia Dávid 5.c
IV. hely
7-8. évfolyam
Bezie Ines 7.b
I. hely
Forgács Bálint 7.a
II. hely
Nagy Péter László 8.b
III. hely
Matlag Lívia Luca 8.b
IV. hely
Technika verseny
Murin Bence, Tóth Gábor, Varga-Balázs Kristóf 8.b
II. hely