Eredményeink a 2017/2018-as tanévben


A 2017-2018-as tanév iskolán kívüli (kerületi, budapesti, országos) versenyek eredményei

Országos versenyeredmények

Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁTV)
német nemzetiségi nyelvből
Ormai Norman Máté 7.a II. hely
Ódor Noémi Leila 7.c V. hely
Parádi Enikő 8.a
IX. hely
Perl Anikó Olga 8.a X. hely
Suszter Petra 7.a XII. hely

 

Regionális versenyeredmények

Osztovits Dénes János 8.a III. hely

 

Fővárosi versenyeredmények

Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
1-2. évfolyam
Kozma Boglárka 1.a I. hely
Bauer Gréta Júlia 2.b I. hely
3-4. évfolyam
Jeges Péter 4.a I. hely
Gódor Gellért Ágost 4.a I. hely
3.b osztály II. hely
7-8. évfolyam
Osztovits Dénes János 8.a II. hely
Marsall Lilien Zoé 7.a III. hely
Kaán Károly természetismeret verseny
Theisz Aurél Levente 5.a IV. hely
Vers- és prózamondó verseny
Osztovits Dénes János 8.a III. hely

 

Kerületi versenyeredmények

"Kutató diákok" pályázat
5-6. évfolyam
Eletto Liliana Stella 5.a I. hely
Tóth Bence 6.b I. hely
Osztovits Laura 6.a II. hely
Péntek Domonkos 6.b II. hely
Részegh Adél 5.a III. hely
7-8. évfolyam
Kerékjártó Máté 8.a I. hely
Sipos Balázs Tihamér 7.a II. hely
Osztovits Dénes János 8.a II. hely
Teleki Pál Földrajz-Földtan verseny
Simon Andrea 7.b I. hely
Marsall Lilien Zoé 7.a III. hely
Kaán Károly természetismeret verseny
5. évfolyam
Theisz Aurél Levente 5.a I. hely
Koronghy Marcell 5.a II. hely
Horváth Kinga 5.a III. hely
Czefernek Balázs 5.a IV. hely
6. évfolyam
Bettesch Helga Adél 6.a II. hely
Ónody Lili Nóra 6.a IV. hely
Herman Ottó Kárpát-medencei Biológiai verseny
Osztovits Dénes János 8.a IV. hely
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírás Verseny
Tóth Luca Boglárka 5.b III. hely
Ódor Noémi Leila 7.c II. hely
Parádi Enikő 8.a II. hely
Fizika verseny
Sulok Yahya 8.b IV. hely
Magyar vers- és prózamondó verseny
Kerek Hanna Zsófia 6.b I. hely
Osztovits Dénes János 8.a I. hely
Magyar nyelvtan és helyesírás verseny
3. évfolyam
Neubrandt Franciska 3.a I. hely
Tamás Dávid 3.b III. hely
4. évfolyam
Kiss-Wolf Richárd Endre 4.b I. hely
Zentai Júlia Blanka 4.a II. hely
5-6. évfolyam
Bettesch Helga Adél 6.a III. hely
Német tanulmányi verseny
5. évfolyam
Suhajda Vanda Liszka 5.a I. hely
Horváth Kinga 5.a II. hely
Czefernek Balázs 5.a III. hely
Ipacs Benedek 5.b IV. hely
6. évfolyam
Nébald Franciska Zita 6.b I. hely
Tóth-Kiss Erzsébet 6.a II. hely
Zlota Anna Petra 6.b III. hely
Miklósi Nóra 6.b IV. hely
7. évfolyam
Ormai Norman Máté 7.a I. hely
Bukovics Bianka Nóra 7.c II. hely
Ódor Noémi Leila 7.c III. hely
Szabó Dániel 7.c IV. hely
8. évfolyam
Csontos Eszter Mária 8.b I. hely
Antal Katalin 8.a II. hely
Sulok Yahya 8.b III. hely
Parádi Enikő 8.a IV. hely
Magyar Szépolvasó Verseny
Bauer Nimród Sebestyén 4.b
II. hely
"Szép Magyar Beszéd"
Horváth Kinga 5.a
II. hely
Szabó Péter 8.a
V.hely
Vers- és prózamondó verseny
Vers kategória
Erőss Kincső Dorottya 2.b
II. hely
Schmidt Karolina Erzsébet 3.b
IV. hely
Próza kategória
Tököly Borbála 3.a
III. hely
FIAT informatika verseny
Prezentáció kategória
Sipos Balázs Tihamér 7.a
II. hely
Szövegszerkesztés és grafika
Péntek Domonkos 6.b
II. hely
"LOGO" verseny
Kováts Attila 6.b
II. hely
Digitális alsós rajzverseny
Zubek László Bertalan 4.b
III. hely
Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
Vers kategória
1-2. évfolyam
Kozma Boglárka 1.a
I. hely
Bärnkopf Noémi 1.a
III. hely
Körvélyessy Noémi 2.b
IV. hely
3-4. évfolyam
Jeges Péter 4.a
I. hely
Nébald Melinda Hédi 3.a
II. hely
Kollár Ádám 4.b
III. hely
5-6. évfolyam
Részegh Adél 5.a
I. hely
Gévai Dorka 5.b
II. hely
Váli Luca Dorottya 6.a
III. hely
7-8. évfolyam
Marsall Lilien Zoé 7.a
I. hely
Molnár Anna 7.c
III. hely
Próza kategória
1-2. évfolyam
Bauer Gréta Júlia 2.b
I. hely
Szőllősi Zsófia 2.b
II. hely
Erőss Kincső Dorottya 2.b
III. hely
3-4. évfolyam
Gódor Gellért Ágost 4.a
I. hely
Kisjelenet kategória
3-4. évfolyam
Frühlingswasser 3.b
I. hely
5-6. évfolyam
Hausarbeiten 6.a
I. hely
7-8. évfolyam
Der Lottogewinner 7.c
I. hely
Mit jedem redest du anders 7.b
III. hely
Népdaléneklési verseny
Egyéni
Hausenblasz Gréta 5.b
Arany minősítés
Kojnok Lilla 8.a
Arany minősítés
Kiskórus
Osztovits Laura Anna 6.a
Arany minősítés
Tóth-Kiss Erzsébet 6.a
Báki Viktória 6.b
Bronz minősítés
Mitsányi Maja 6.b
Molnár Réka 6.b
Nagy Borbála Kata 6.b
Nébald Franciska Zita 6.b
Takács Dóra Fruzsina 6.b
"Óbuda kincsestára" - napközis pályázat
4.a napközis csoport
II. hely
1.b napközis csoport
IV. hely
Vizuális kultúra
Nyitrai Sára Mária 2.b
I. hely
Tóth Benedek 3.a
I. hely
Póti Anna 4.a
III. hely
Osztovits Laura Anna 6.a
III. hely