Eredményeink a 2018/2019-es tanévben

A 2018-2019-es tanév iskolán kívüli (kerületi, budapesti, országos) versenyek eredményei

Országos versenyeredmények


Országos Általános Iskolai Tanulmányi Verseny (OÁTV)
Német Nemzetiségi Verseny
Bukovics Bianka Nóra 8.c
V.hely
Mezei Futó Diákolimpia Országos Döntő
Németh Dániel 4.a
III. hely
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő
Morua Márkó 4.a
VI. hely

Regionális versenyeredmények

Német vers- és prózamondó verseny
Hanzály Anna Hajnalka 4.a
II. hely
Marsall Szofi Míra 6.a
VI. hely
Batiz Ábel 8.c
V. hely

Fővárosi versenyeredmények

Német vers- és prózamondó, kisjelenet verseny
1-2. évfolyam
Farkas Laura 2.b
I. hely
3-4. évfolyam
Hanzély Anna Hajnalka 4.a
I. hely
5-6. évfolyam
Marsall Szofi Míra 6.a
I. hely
6.a osztály kisjelenet
III. hely
7-8. évfolyam
Marsall Lilien Zoé 8.a
I. hely
Batiz Ábel 8.c
I. hely
7.a osztály kisjelenet
I. hely
Literátum Német Tesztverseny
5. évfolyam
Horváth Dénes 5.b
I. hely
Kollár Ádám 5.b
II. hely
Bauer Nimród Sebestyén 5.b
III. hely
Kiss-Wolf Richárd Endre 5.b
III. hely
6. évfolyam
Ipacs Benedek 6.b
I. hely
Bánki Fruzsina 6.b
II. hely
Megyeri Luca 6.b
III. hely
Suhajda Vanda Liszka 6.a
III. hely
7. évfolyam
Szpuszenik Dóra 7.a
II. hely
Teleki Pál Földrajz és Földtan verseny
Kováts Attila Vilmos 7.b
IV. hely
Népdaléneklési verseny
6. évfolyam
Eletto Liliana Stella, Részegh Adél, Suhajda Vanda Liszka
Ezüst minősítés
Horváth Kinga, Marsall Szofi Míra, Hausenblasz Gréte
Informatika verseny
Dávid Anna 6.a
III. hely
Atlétika Budapesti Többpróba Diákolimpia
Morua Márkó 5.a
I. hely
Atlétika Budapesti Többpróba Diákolimpia
Morua Márkó 5.a
III. hely
Budapesti Mezei Futó Diákolimpia
Fiú csapat II. korcsoport
I. hely
Németh Dániel 4.a
I. hely
Kerületi versenyeredmények
Kerületi Komplex Anyanyelvi verseny
3-4. évfolyam
Erőss Kincső Dorottya 3.b
II. hely
Neubrandt Franciska 4.a
I. hely
Magyar versmondó verseny
1-2. évfolyam
Juhász Szófia 1.a
III. hely
3-4. évfolyam
Osztovits Imre Bertalan 3.b
I. hely
Schmidt Karolina Erzsébet 4.b
II. hely
„Varászlatos Természet” napközis pályázat
4.b napközis csoport
I. hely
2.a napközis csoport
II. hely
Kaán Károly Országos természet- és környezetismereti verseny
5. évfolyam
Bauer Nimród Sebestyén 5.b
II. hely
6. évfolyam
Czefrenek Balázs 6.a
I. hely
Theisz Aurél Levente 6.a
II. hely
Koronghy Marcell 6.a
III. hely
Teleki Pál Kárpát-Medence Földrajz és Földtan verseny
Kovács Attila Vilmos 7. évfolyam
I. hely
Győri Rómeó 7. évfolyam
II. hely
„Tiszán innen Dunán túl” népdaléneklési verseny
Szóló kategória
Részegh Adél
II. hely
Énekegyüttes, 6. évfolyam
Eletto Liliana Stella, Hausenblasz Gréta
I. hely
Horváth Kinga, Kovács Jasmine
Marsall Szofi Míra, Részegh Adél
Suhajda Vanda Liszka, Szelecski Jázmin
Fizika verseny
Duránszki Bence 8.b
IV. hely
FIAT – Digitális rajz és szövegszerkesztés
5-6. évfolyam
Dávid Anna 6.a
I. hely
Wolfram Csenge Bernadett 6.a
III. hely
7-8. évfolyam
Sipos Balázs Tihamér
I. hely
Pozderka Máté
III. hely
FIAT – Nagy grafika
Sipos Balázs Tihamér 8.a
III. hely
Csillaglesen könyvtárhasználati tehetségkutató verseny
Péntek András 4.b
II. hely
Kazinczyról elnevezett „Szép magyar beszéd” verseny
Horváth Kinga 6.a
II. hely
Győri Rómeó 7.b
III. hely
Simonyi Zsigmond Kárpát-Medencei helyesírási verseny
5-6. évfolyam
Tóth Luca Boglárka 6.b
III. hely
7-8. évfolyam
Ódor Noémi 8.c
II. hely
Magyar versmondó verseny
5-6. évfolyam
Vízkelety Zita 5.a
II. hely
7-8. évfolyam
Osztovits Laura 7.a
II. hely
Német versmondó verseny
1-2. évfolyam
Erős Lilla Katinka 2.b
I. hely
Molnár Lili Edit 1.a
II. hely
Fodor Liza 1.b
III. hely
3-4. évfolyam
Gyarmati Csenge 4.b
I. hely
Tamás Dávid 4.b
II. hely
Vértessy Barnabás Marcell 3.a
III. hely
5-6. évfolyam
Marsall Szofi Míra 6.a
I. hely
Részegh adél 6.a
II. hely
Gévai Dorka 6.b
III. hely
7-8. évfolyam
Marsall Lilien Zoé
I. hely
Molnár Anna
II. hely
Német prózamondó verseny
1-2. évfolyam
Farkas Laura 2.b
I. hely
Bagyiszki Kinga Laura 2.b
II. hely
Ambrus Luca Borbála 2.b
III. hely
3-4. évfolyam
Hanzély Anna Hajnalka 4.a
I. hely
Zilahy Alíz
III. hely
5-6. évfolyam
Pap Lili Csenge
III. hely
7-8. évfolyam
Batiz Ábel 8.c
I. hely
Német kisjelenet verseny
3-4. évfolyam
Der Schuster und die Wichtelmänner 3.b
I. hely
Die golden Gans 3.a
II. hely
5-6. évfolyam
Der Rattenfänger von HAmeln 6.a
I. hely
Rotkäppchen mal anders 6.b
II. hely
7-8. évfolyam
Ein Freund kommt aus Amerika 7.a
I. hely
Die Vorzeigekinder 7.b
II. hely
Német tanulmányi verseny
5. évfolyam
Czecze Szonja Emma 5.a
I. hely
Mihályi Milán 5.a
II. hely
Bauer Nimród Sebestyén 5.b
III. hely
6. évfolyam
Ipacs Benedek 6.b
I. hely
Bánkúti Bálint 6.b
II. hely
Suhajda Vanda Liszka 6.a
III. hely
7. évfolyam
Osztovits Laura Anna 7.a
I. hely
Tarjányi Flóra 7.a
II. hely
Győri Rómeó 7.b
III. hely
8. évfolyam
Ódor Noémi Leila 8.c
I. hely
Ormai Norman Máté 8.a
II. hely
Molnár Anna 8.c
III. hely
Komplex rajzverseny
3-4. évfolyam
Nyitrai Sára Mária 3.b
I. hely
5-6. évfolyam
Karl Kitti Zoé 5.b
I. hely
„Kutató-diákok” pályázat
Eletto Liliana Stella 6.a
II. hely
Kováts Attila Vilmos 7.b
III. hely