Eredményeink a 2009/2010-es tanévben

A 2009-2010. tanévben is nagyon sok tanulót készítettünk fel a különböző iskolán kívüli versenyekre. A pedagógusok szakszerű felkészítő munkájának és a tanulók tehetségének, szorgalmának köszönhetően ismét iskolánk diákjai érték el a kerületben a legtöbb I., II., illetve III. helyezést.

I. helyen végzett tanulók létszáma szerint

I. helyen végzett tanulók létszáma szerint

A kerületi Pedagógiai Szolgáltató Intézet a legkiemelkedőbb tanulói teljesítmény elismerésére vándordíjat alapított, "A LEGEREDMÉNYESEBB" elnevezéssel. Ezt a vándordíjat iskolánk 8.b osztályos tanulója Szomolányi Annamária nyerte el.
Ezenkívül dicséretben részesítették a kerület hat legeredményesebb tanulóját, közülük négyen a mi iskolánk tanulói (Szomolányi Annamária, Palásti Zita, Henderson Dávid, Tóth Kata).
Jelentős országos, regionális és fővárosi versenyeredmények is születtek.

Köszönet illeti a felkészítő tanárokat, a megértő és segítőkész szülőket, s természetesen dicséret a sikeres tanulókat.

 

 

Országos versenyek

Litteratum országos német tesztverseny
Remmers Alex 6.b VII. hely
Német vers- és prózamondó verseny
3-4. évfolyam
Tóth-Kiss Petra 4.a VII. hely
5-6. évfolyam
Kún Hanga 5.b VIII. hely
Német tanulmányi verseny
Német nyelvoktató kategória
Palásti Zita 8.a X. hely
Hajós Alfréd országos szavaló verseny
5-6. osztály: próza
Gombkötő Tamás 6.a II. hely
5-6. osztály: vers
Kún Hanga 5.b II. hely
7-8. osztály: vers
Henderson Dávid 8.a II. hely
Bolyai anyanyelvi csapatverseny
3-4. osztály
Kővári Regina 4.a
Tóth-Kiss Petra 4.a
Vadler Júlia 4.a
IV. hely

 

 Regionális versenyek

Német vers- és prózamondó verseny
3-4. évfolyam
Tóth-Kiss Petra 4.a III. hely
5-6. évfolyam
Siklós Csenge 5.b V. hely
Kún Hanga 5.b VI. hely

 

 Fővárosi versenyek

Csecsemőgondozási verseny
Gyarmati Fanni 6.a
Nanys Mónika 6.a
Üveges Regina 6.a
Wisinger Flóra 6.a
IV. hely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Somogyi Kata 6.a IV. hely
Az Osztrák Intézet által rendezett OLIMA német nyelvű színjátszó versenyen a 6.a elnyerte a dramaturgiai fődíjat.
Népdaléneklési verseny
5-6. osztály
Siklós Csenge 5.b Kiemelt arany minősítés
"Közlekedési ismeretek" Verseny
8. osztály
Karsai Ádám 8.b VI. hely
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny
7-8. osztály
Szomolányi Annamária 8.b V. hely
Német szavaló és kisjelenet verseny
Kisjelenet kategória
Das Frühlingswasswer 5.b I. hely
Schneewittchen 2.a II. hely
Restaurant "Eierspeisen" 8.a II. hely
Próza kategória
Tóth-Kiss Petra 4.a I. hely
Siklós Csenge 5.b II. hely
Kálmán Violetta 2.a III. hely
Körmöczy Gréta 8.a III. hely
Vers kategória
Kún Hanga 5.b II. hely
Henderson Dávid 8.a III. hely

 

 Kerületi és körzeti tanulmányi és művészeti versenyek

Csillaghegyi Általános Iskola Alapműveleti Matematika Verseny
Egyéni kategória
Banczik Zoltán 5.b I. hely
Szomolányi Annamária 8.b II. hely
Sticza Marcell 7.a IV. hely
Csapatverseny
Banczik Zoltán 5.b
Szomolányi Annamária 8.b
Sticza Marcell 7.a
I. hely
Erkel Verseny
Névtelen hősök
Demeter Johanna 7.b
Freisleben Eperke 7.b
Huri Bianka 7.b
Szathmáry Zsófia 7.b
Nanys Jaquelin 7.b
Szomolányi Annamária 8.b
I. hely
ÖKO-HÉT
Természet- és környezetvédelmi vetélkedősorozat
5-6. osztály
Gyarmati Fanni 6.a
Nanys Mónika 6.a
Üveges Regina 6.a
Winkler Dávid 6.a
Wisinger Flóra 6.a
I. hely
1-2. osztály
Bene Bianka 1.b
Berta Zsófia 2.a
Nagy Dániel 2.b
Papp Eszter 2.a
Tóth-Kiss Eszter 1.a
Vadler Emma 2.b
III. hely
7-8. osztály
Gemela Dragica 8.a
Hnderson Dávid 8.a
Kővári Krisztián 8.a
Tóth Katalin 8.a
Tömösváry Zsigmond 8.a
III. hely
Bánföldi Rebeka 7.a
Oláh Réka 7.a
Rédai Brigitta 7.a
Sticza Marcell 7.a
Vermes Panna 7.a
IV. hely
Széchenyi és a reformkor
Csapatverseny 7-8. osztályosoknak
Freisleben Eperke 7.b
Pendert Nikolett 7.b
Eiben Erik 7.b
III. hely
Hellász c. történelmi verseny
Böcskei Annamária 5.a
Könnyű Emma 5.b
Müllek Vilmos 5.a
I. hely
Koncz Gergely 5.b
Korompai Zsolt 5.a
Szentágotay Noémi 5.a
II. hely
Budai Regionális Csecsemőgondozási verseny
Általános iskolai kategória
Gyarmati Fanni 6.a
Nanys Mónika 6.a
Üveges Regina 6.a
Visinger Flóra 6.a
I. hely
Vers- és prózamondó verseny
Osztovics Kinga 3.a I. hely
Tóth-Kiss Petra 4.a III. hely
John Tamás 4.b III. hely
Farsang Péter 3.b IV. hely
Tóth-Kiss Luca III. hely
Matematika Verseny
Keresztes Ádám 5.b I. hely
Bálint Bence 4.a III. hely
Banczik Zoltán 5.b IV. hely
Comenius Logo Informatika Verseny
Takács Bendegúz 3.a I. hely
Vers- és prózamondó verseny
5. évfolyam: Próza
Siklós Csenge 5.b I. hely
6. évfolyam: Vers
Szathmáry Nóra 6.a I. hely
7. évfolyam: Próza
Demeter Johanna 7.b I. hely
5. évfolyam: Vers
Kún Hanga 5.b II. hely
6. évfolyam: Próza
Gombkötő Tamás 6.a III. hely
7. évfolyam: Vers
Dobák Zsófia 7.b IV. hely
8. évfolyam: Vers
Tóth Katalin 8.a IV. hely
"Újra hasznos, újra szép"
3.b
4.a
4.b
5-6. évfolyam
I. hely
1.b
2.a
7.b
II. hely
1.a III. hely
Életvitel csapatverseny
7-8. évfolyam
Dobák Zsófia 7.b
Freisleben Eperke 7.b
Szomolányi Annamária 8.b
III. hely
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
Palásti Zita 8.a
Somogyi Kata 6.a
I. hely
Nagy Fanni 5.b II. hely
Póta Zsófia 7.b III. hely
Herman Ottó Biológia Verseny
7. évfolyam
Dobrádi Eszter 7.a III. hely
8. évfolyam
Palásti Zita 8.a III. hely
Angol Szépkiejtési Verseny
7-8. évfolyam, vers
Henderson Dávid 8.a I. hely
Német Tanulmányi Verseny
7. évfolyam 
Murányi Zsófia 7.a I. hely
Pendert Nikolett 7.b II. hely
Dózsa Bernadett 7.b II. hely
Szakál Eszter 7.a III. hely
8. évfolyam
Palásti Zita 8.a I. hely
Gemela Dragica 8.a II. hely
Kővári Krisztián 8.a III. hely
Henderson Dávid 8.a IV. hely
Kerületi Matematika Verseny
Szomolányi Annamária 8.b III. hely
Sticza Marcell 7.a IV. hely
Szép Magyar Beszéd
Gyarmati Fanni 6.a I. hely
Palásti Zita 8.a II. hely
Műveltségi vetélkedő
Gemela Dragica 8.a
Tóth Katalin 8.a
Tömösváry Zsigmond 8.a
I. hely
Dobák Zsófia 7.a
Freisleben Eperke 7.a
Pendert Nikolett 7.a
III. hely
Informatika alkalmazói verseny
Tömösváry Zsigmond 8.a III. hely
Népdaléneklési verseny
Siklós Csenge 5.b Kiemelt Arany minősítés
Körmöczy Gréta 8.a
Tóth Katalin 8.a
Arany minősítés
Tóth Katalin 8.a Ezüst minősítést kapott
"Iglice" Nagyegyüttes 6.a Ezüst minősítést kapott
Teleki Pál Földrajz - Földtan Verseny
7. évfolyam
Czuffer Zsolt 7.a I. hely
8. évfolyam
Szomolányi Annamária 8.b III. hely
Bod Péter Könyvtárhasználati Verseny
Szomolányi Annamária 8.b I. hely
3-4. osztály
Gáspár Noémi 4.a III. hely
Nagy Patrik 4.a IV. hely
Bölcs Bagoly csapatverseny
Bezie Letitia 4.b
Bánki Lilla 4.b
John Tamás 4.b
Pendert Balázs 4.b
II. hely
Bolyai Anyanyelvi csapatverseny Budapesti körzeti forduló
Kővári Regina 4.a
Tóth-Kiss Petra 4.a
Vadler Júlia 4.a
I. hely
Nyelvünk titkai
Rada Lívia 6.b I. hely
Benedek Elek mesemondó verseny
John Tamás 4.b III. hely
Bolyai Matematika csapatverseny Budapesti körzeti forduló
Bálint Bence 4.a
John Tamás 4.b
Pendert Balázs 4.b
Vadler Júlia 4.a
IV. hely